FAST FAST54102 Big Mouth 102mm Throttle Body Chev Holden LS2 6.2L No Iac & Tps
FAST - Fuel Air Spark Technology
FAST54102
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
View full details
Item Description
FAST BIG MOUTH 102MM BILLET THROTTLE BODY FAST54102 CHEV HOLDEN LS2 6.2L NO IAC & TPS
Specs:
Application: Chev/Holden LS2 6.2L (See Notes)
Throttle Body Style: Multi-port injection, MPI
Venturi Quantity: 1
Venturi Diameter (mm): 102.00mm